FullHouse Band
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-26-2018, 01:28 PM przez Anka505.)
Przeglądałam wiele ofert i natrafiłam na zespół Full House. Bardzo ciekawie grają i wydają sie bardzo profesjonalni. Jedyne opinie, jakie znalazłam znajdują się na portalach ślubnych w komentarzach pod profilem. Czy słyszeliście ten zespół na żywo?
Odpowiedz
zespół bardzo dobry. Grają raczej muzykę rock and rollową oraz dużą ilosć clubowej. Jesli ktoś nie lubi disco-polo w stylu rzeźnickiego umpa umpa to myslę, że to będzie dobry wybrów. Zespół grał u nas w firmie na bankiecie z okazji 10-lecia działalności i akurat taka nowoczesna muzyka bardzo dobrze się wtopiła w model biznesowy firmy.

Ogólnie polecam ludziom młodym. Mysle, że filmiki, które umiścili z klubów dobrze obrazują ich poczynania.
Odpowiedz
Również dołączam się do pytania, chętnie poznam wasze opinie.
Odpowiedz
No moja opinia jest taka, że zespół daje radę, ale nie jest to kapela dla każdego. Jeżeli szukacie muzyki w stylu umpa umpa, czyli takiej typowo weselnej chały, to może być problem. Natomiast jeżeli jesteście otwarci na wszelkiego rodzaju muzykę nowoczesną oraz funky rock and rolle, disco z lat 70 to będzie to zespól dla was.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości