Znalazłem fajny zespół "Anyway", ale proszę o opinie
#1
Cześć, znaleźliśmy z narzeczoną fajny zespół na wesele, ale nie ma w internecie za dużo opinii na ich temat. Prosimy o informacje o tym zespole.
Odpowiedz
#2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2018, 03:28 PM przez kochecka.)
Mieliśmy wesele w zeszłym roku w dużej sali, bawiło się 250 osób. Dlatego też wzięliśmy duży skład. Z anywaya grało 7 muzyków. Powiem tak, bardzo dużo muzyki, na początku przeprowadzili kilka zabaw i o to w sumie mi chodziło. Nie lubię wesel, gzie zespół zamiast grać cały czas robi jakieś animacje i gada głupoty. Chodziło mi o jak największą ilość bloków muzycznych. Jestem zadowolona. Wszystko przebiegło bez problemów, zespół przyjechał przed czasem. Goście dobrze się bawili, mimo bardzo znikomej ilości kawałków disco polo, których porostu nie znoszę..

Mogę tylko dodać, że na pewno nie jest to zespół dla wszystkich. Jeżeli organizujesz imprezę w małym lokalu i oczekujesz składu 2-3 osobowego, to raczej nie ten target. Nam chodziło o ogarnięcie dużej ekskluzywnej imprezy, dlatego też wybraliśmy zespół, który w naszym odczuciu "pasował" do klimatu, jaki udało nam się stworzyć na weselu.
Odpowiedz
#3
My również po. Mieliśmy tylko 60 osób, a wzieliśmy pełny skład. Moim zdaniem ludzie robią błąd, że uzależniają wielkość wesela, ilość gości od ilości muzyków w zespole. Dobry zespół musi mieć swoją ilosć wykonawców.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości